• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аварійний ремонт ділянки трубопроводу тепломережі по вулиці Госпітальна, 24-а в м. Києві

Оголошено тендер

132 000.00 UAH
Номер: 73b71f54e32f44e48a9293462c6c8789
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-23-018597-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ МУЗЕЙ "КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ МУЗЕЙ "КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ"
Очікувана вартість: 132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аварійний ремонт ділянки трубопроводу тепломережі по вулиці Госпітальна, 24-а в м. Києві
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.04.2026 23:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяПечерський
Сума132 000.00 UAH