-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2019-01-08-000699-c
Торги не відбулися
200 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 200.30 UAH
мін. крок: 0.1% або 200.30 UAH
Номер:
b9922bb6f9b7439aa5770e22a34ddd0d
Внутрішній номер закупівлі:
2901439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-08-000699-c
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 304.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.30 UAH
Період уточнення:
08.01.2019 14:24 - 14.01.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2019 14:24 - 24.01.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
14.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПНВКФ "АРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37845557
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ Д.КОРОТЧЕНКА, будинок 37, квартира 241
Початкова пропозиція
200 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 300.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0