-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-014609-a
Закупівля здійснюється з метою належного облаштування найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти відповідно до вимог Наказу МВС України № 579 від 09.07.2018 «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами) з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Завершена
66 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
f34b86bbe0bc4455b7d7c1d2d6ccf5d4
Внутрішній номер закупівлі:
29013994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-014609-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 17:40 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 17:40 - 01.05.2026 23:50
Аукціон:
з 04.05.2026 13:43
Період кваліфікації:
01.05.2026 23:50 - 05.05.2026 15:46
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 900.00 Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти