-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти
Оголошено тендер
66 900.00
UAH
Номер:
3ccb2f8c8ebb47ccb7422c73656ba119
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-017305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
66 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб)
для закладів загальної середньої освіти
Примітки:
Закупівля здійснюється з метою належного облаштування найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти відповідно до вимог Наказу МВС України № 579 від 09.07.2018 «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами) з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
НК 024:2023:
44039 Набір для першої медичної допомоги, що містить лікарські засоби
Дата опублікування:
23.04.2026 17:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти
×
-
НК 024:2023:
44039 Набір для першої медичної допомоги, що містить лікарські засоби
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума66 900.00 UAH