-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл проти глікопротеїну gB вірусу ADV хвороби Ауєски у сироватці або плазмі у свиней після природного зараження або вакцинації методом ІФА, 480 дослідження; Набір для виділення бактеріальної та вірусної ДНК/РНК, 50 колонок)
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-011240-a
Завершена
344 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
56db19745de8482dacd3152230c2da24
Внутрішній номер закупівлі:
29010646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-011240-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698207
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд. 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Тарасенко +380677941135 iratarasenko2000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
344 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 15:20 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 15:20 - 01.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.05.2026 13:30
Період кваліфікації:
01.05.2026 00:00 - 04.05.2026 16:30
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴344 500.00 Лікарські засоби різні (Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл проти глікопротеїну gB вірусу ADV хвороби Ауєски у сироватці або плазмі у свиней після природного зараження або вакцинації методом ІФА, 480 дослідження; Набір для виділення бактеріальної та вірусної ДНК/РНК, 50 колонок)