• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл проти глікопротеїну gB вірусу ADV хвороби Ауєски у сироватці або плазмі у свиней після природного зараження або вакцинації методом ІФА, 480 дослідження; Набір для виділення бактеріальної та вірусної ДНК/РНК, 50 колонок

Оголошено тендер

344 500.00 UAH
Номер: 252b5dd6756141a09a749a42e7afe6cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-23-012349-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Замовник: ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Очікувана вартість: 344 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл проти глікопротеїну gB вірусу ADV хвороби Ауєски у сироватці або плазмі у свиней після природного зараження або вакцинації методом ІФА, 480 дослідження; Набір для виділення бактеріальної та вірусної ДНК/РНК, 50 колонок
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 23.04.2026 14:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума344 500.00 UAH