-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-009187-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a59bdb53971f4d05a104ce5513b36027
Внутрішній номер закупівлі:
29008627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-009187-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Кукелко +380542781007 kzsorsosdrzn@ukr.net http://odrzn.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 14:19 - 30.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 14:19 - 03.05.2026 00:00
Аукціон:
з 04.05.2026 13:30
Період кваліфікації:
03.05.2026 00:00 - 05.05.2026 14:30
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3