• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3

Оголошено тендер

160 000.00 UAH
Номер: 6fbc85aa003a4190b1de80593ab5719b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-23-008396-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 23.04.2026 12:43
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрод референсний
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Електрод, pH
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Електрод, Натрій (Na)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Електрод, Кальцій (Ca)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Електрод, Калій (K)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Контрольний матеріал
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Набір реагентів (Калібрант A, Калібрант B)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Розчин для промивання (активаційний)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Розчин, що заповнює референсний електрод
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Розчин, що заповнює йонселективний електрод
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Розчин для промивання (депротеїнізуючий)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Розчин для промивання (очищаючий)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума160 000.00 UAH