-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДСП ламіноване та ДВП (ХДФ) лаковане з порізкою та кромкуванням по розмірам замовника
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-008208-a
Завершена
241 559.63
UAH з ПДВ
Номер:
ad12644ebc004c338af0bf96266d66e9
Внутрішній номер закупівлі:
29007624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-008208-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 559.63 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 13:41 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 13:41 - 01.05.2026 07:00
Аукціон:
з 04.05.2026 12:26
Період кваліфікації:
01.05.2026 07:00 - 05.05.2026 14:41
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 559.63 ДСП ламіноване та ДВП (ХДФ) лаковане з порізкою та кромкуванням по розмірам замовника