-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДСП ламіноване та ДВП (ХДФ) лаковане з порізкою та кромкуванням по розмірам замовника
Оголошено тендер
241 559.63
UAH
Номер:
2f292a0e1c6e4d85a13579ade99fd8b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-008970-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
241 559.63 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСП ламіноване та ДВП (ХДФ) лаковане з порізкою та кромкуванням по розмірам замовника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.04.2026 13:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума241 559.63 UAH