-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Код ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 38522-Піпетка механічна; 43845-Змішувач лабораторний стандартний; 44344-Комбінована система очищення води;»
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-005018-a
Завершена
496 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f4e9bef0a7746e5ac30e1616d3ad9c4
Внутрішній номер закупівлі:
29004442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-005018-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Косяк Ярослав 30472544493 y.kosyak88@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
496 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 11:32 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 11:32 - 01.05.2026 09:00
Аукціон:
з 04.05.2026 15:59
Період кваліфікації:
01.05.2026 09:00 - 01.05.2026 11:14
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴496 000.00 «Код ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 38522-Піпетка механічна; 43845-Змішувач лабораторний стандартний; 44344-Комбінована система очищення води;»