-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 38522-Піпетка механічна; 43845-Змішувач лабораторний стандартний; 44344-Комбінована система очищення води;»
Оголошено тендер
496 000.00
UAH
Номер:
ed87f5d87b644529b3d7065570159790
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-005731-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
496 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Код ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 38522-Піпетка механічна; 43845-Змішувач лабораторний стандартний; 44344-Комбінована система очищення води;»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
23.04.2026 11:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума496 000.00 UAH