• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Скляний лабораторний посуд для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ"

Завершена

177 057.00 UAH з ПДВ
Номер: 01d6d78c43154cd3b3920a3fc9f2c864
Внутрішній номер закупівлі: 28999470
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-016215-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Семененко Інна 380632388079 i.semenenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 177 057.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 22:54 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 22:54 - 30.04.2026 00:00
Аукціон: 30.04.2026 14:58 - 30.04.2026 15:21
Період кваліфікації: 30.04.2026 15:21 - 12.05.2026 18:04
Період завантаження договору: 18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴177 057.00 Скляний лабораторний посуд для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ"