-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Скляний лабораторний посуд для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ"
Оголошено тендер
177 057.00
UAH
Номер:
ae8300879bb340f6b7d0a774d91499d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-018497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
177 057.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Скляний лабораторний посуд для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.04.2026 21:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума177 057.00 UAH