-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування (екскаватора-навантажувача JCB 4CX Sitemaster, серійний номер JCB4CX4WCR3324756).
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-014812-a
закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Торги не відбулися
50 372.66
UAH з ПДВ
Номер:
395a455d084240ecbd2aba5d94b287ff
Внутрішній номер закупівлі:
28998157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-014812-a
Замовник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Наумчук Наталія Петрівна 380678302142 NNaumchuk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 372.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 17:00 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 17:00 - 30.04.2026 15:00
Аукціон:
01.05.2026 15:11 - 01.05.2026 15:34
Період кваліфікації:
01.05.2026 15:34 - 07.05.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 372.66 Послуги з ремонту і технічного обслуговування (екскаватора-навантажувача JCB 4CX Sitemaster, серійний номер JCB4CX4WCR3324756).