• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичні матеріали для пломбування

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.47 Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами, надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Завершена

354 993.75 UAH з ПДВ
Номер: a521ffc03c6649289e14db9abd5378f0
Внутрішній номер закупівлі: 28995329
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-011971-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лілія Мясоєд +380975771971 hospital17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 354 993.75 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 15:24 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 15:24 - 30.04.2026 00:00
Аукціон: з 30.04.2026 14:12
Період кваліфікації: 30.04.2026 00:00 - 05.05.2026 07:42
Період завантаження договору: 11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴354 993.75 Медичні матеріали для пломбування