• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали для пломбування

Оголошено тендер

354 993.75 UAH
Номер: 044e84f5c3fd47dd8e5072bef234019d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-22-013229-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 354 993.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали для пломбування
Примітки: Під час дії воєнного стану в Україні закупівля проводиться відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами), керуючись положеннями Цивільного та Господарського кодексів України, а також Законом України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. (із змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.04.2026 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фотополімерний біфторидний лак BIFLU-JEN (Біфлю Джен) 10 г
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пломбування зубів Ionolat (Ионолат ) цемент склополіалкенатний
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 набір
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пломбування зубів Riva LC (Рива ЛС), А3
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 9 набір
Період постачання (не задано)
Матеріал для лікування зубів МТА +MAXI. CERKAMED. МАТЕРІАЛ ДЛЯ РЕМІНЕРАЛІЗАЦІЇ КАНАЛІВ В ОСОБЛИВИХ ВИПАДКАХ
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 6 набір
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пломбування зубів ННБ-Бест (NNB-Best) хімічний композит
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 6 набір
Період постачання (не задано)
РЦ-Преп (RC-Prep) паста для розширення корневих каналів
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 9 набір
Період постачання (не задано)
Пульпосепт - М паста 1,2г
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір А2
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір А3
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX колір В2
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX колір ОА2
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір ОА3,5
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір ОВ2
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів Денфіл Балк Флоу (DenFil Bulk Flow) U 1шт
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Адгезив Адгезив ВС plus по 5мл (Клей для пломб)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Універсальний прокладний цинкфосфатрий цемент Адгезор (Adhesor)
Код ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Кількість 3 набір
Період постачання (не задано)
Гіпохлорит натрію Chloraxid (Хлораксід) 5,25% розчин для промивання 400мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Девілат
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Дентин паста Arde Cave
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Цемент пломбувальний тимчасовий світлозатверджуваний LATUS TEMPOLAT-LC ТЕМПОЛАТ ЛЦ 25 Г
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Гемостатичний засіб Хемалат (Hemalat)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Гель труючий 37% (Etching Gel, 37%) Протравка Латус 14г
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 30 набір
Період постачання (не задано)
Ватні валики стоматологічні №1000
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 30 паковання
Період постачання (не задано)
Лимонна кислота 40% по 200мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 30 паковання
Період постачання (не задано)
Ендосіл матеріал для пломбування №2 (герметик для корневих каналів)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 набір
Період постачання (не задано)
Естелайт Сігма Квік 9 шприц+ адгезив
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 6 американська кварта для рідин
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний SDR + комп'юла
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал стоматологічний SDR додатковий шприц Eco
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 60 штука
Період постачання (не задано)
Матеріал для лікування та пломбування кореневих каналів Rootfill (Рутфил) з йодоформом 1,8г
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 24 штука
Період постачання (не задано)
Спеціальний стартовий набір Spectrum TPH 3 в шприцях
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 6 набір
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума354 993.75 UAH