-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-010305-a
Завершена
737 427.00
UAH без ПДВ
Номер:
a7e0466896d4426aa00712c0bb657ed7
Внутрішній номер закупівлі:
28993688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-010305-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шепетько Юлія Іванівна 380363664872 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
737 427.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 14:37 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 14:37 - 30.04.2026 12:00
Аукціон:
01.05.2026 12:35 - 01.05.2026 12:58
Період кваліфікації:
01.05.2026 12:58 - 18.05.2026 15:44
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴737 427.00 Вироби для ванної кімнати та кухні