• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вироби для ванної кімнати та кухні

Оголошено тендер

884 912.40 UAH
Номер: 7db8d95c600545a7b1bdaee5fc1afdd4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-22-000183-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 884 912.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для ванної кімнати та кухні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування: 22.04.2026 08:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума884 912.40 UAH