• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальні рідини

Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022

Торги не відбулися

330 307.20 UAH з ПДВ
Номер: e7e65e4a09714c48b59dcff65905d5e1
Внутрішній номер закупівлі: 28991983
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-008576-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Контактна особа: Сех Христина Богданівна 380322751703 lvk_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 307.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 13:39 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 13:39 - 01.05.2026 17:00
Аукціон: з 04.05.2026 12:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 307.20 Спеціальні рідини