-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальні рідини
Оголошено тендер
330 307.20
UAH
Номер:
029d385296074bff9d55022828b06f29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-009296-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
330 307.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні рідини
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; код ЄДРПОУ: 03348471; Місцезнаходження: 79017, м. Львів, вул. Зелена, 64
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 Клеї
Дата опублікування:
22.04.2026 13:21
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Потреба служби каналізаційного господарства на 2026 рік.
-
Дата публікації:
22.04.2026 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума330 307.20 UAH