-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДСП, ДВП, крайка ПВХ, цвяхи
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-008442-a
Завершена
91 228.66
UAH з ПДВ
Номер:
f5b77801a176484ead37518c7292f234
Внутрішній номер закупівлі:
28991833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-008442-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дука Валерія Володимирівна 380976902298 VDuka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 228.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 13:32 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 13:32 - 30.04.2026 15:00
Аукціон:
з 01.05.2026 14:33
Період кваліфікації:
30.04.2026 15:00 - 04.05.2026 10:40
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 228.66 ДСП, ДВП, крайка ПВХ, цвяхи