-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДСП, ДВП, крайка ПВХ, цвяхи
Оголошено тендер
91 228.66
UAH
Номер:
7093854ceb2541bc9b106f5606035f1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-009474-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
91 228.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСП, ДВП, крайка ПВХ, цвяхи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.04.2026 13:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДСП ламінована 18 мм (горіх темний)
Кількість
150.696 метр квадратний
Період постачання
до 20.06.2026
ДВП ламіноване біле
Кількість
57.96 метр квадратний
Період постачання
до 20.06.2026
Кромка ПВХ 0,6/22 мм
Кількість
630 погонний метр
Період постачання
до 20.06.2026
Цвяхи 1,6х25 будів. білі
Кількість
2 кілограм
Період постачання
до 20.06.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ – 1002030 (СФ)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума91 228.66 UAH