-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-005413-a
Завершена
685 942.00
UAH з ПДВ
Номер:
06a3963826f04a488fa5c631e8cdc7d3
Внутрішній номер закупівлі:
28988834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-005413-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доріченко Ольга Миколаївна 380445276913 bsmp_pev1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
685 942.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 11:37 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 11:37 - 30.04.2026 00:01
Аукціон:
з 01.05.2026 15:18
Період кваліфікації:
30.04.2026 00:01 - 04.05.2026 11:32
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴685 942.00 «Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)