-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено тендер
685 942.00
UAH
Номер:
95ac05c1495445e39b568ef7f955f8a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-004007-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Контактна особа:
Доріченко Ольга Миколаївна 380445276913 bsmp_pev1@ukr.net
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
685 942.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.04.2026 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума685 942.00 UAH