• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 022; напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 028; вошера планшетів LABLUNE – 030- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Послуги з технічного обслуговування напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 022; напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 028; вошера планшетів LABLUNE – 030- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання.

Завершена

21 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a2cdf3249064407c9117a2e4821f3f23
Внутрішній номер закупівлі: 28986946
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-003506-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Горячева Наталія 380962151466,380675963609 public@nrcrm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 21 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 10:44 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 10:44 - 30.04.2026 00:00
Аукціон: з 30.04.2026 12:26
Період кваліфікації: 30.04.2026 00:00 - 30.04.2026 09:30
Період завантаження договору: 06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 000.00 Послуги з технічного обслуговування напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 022; напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 028; вошера планшетів LABLUNE – 030- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання