-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 022; напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 028; вошера планшетів LABLUNE – 030- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
21 000.00
UAH
Номер:
b3fc64fb2ba04563a9b5fbc836916673
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-003864-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул.Іллєнка Юрія, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул.Іллєнка Юрія, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 022; напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 028; вошера планшетів LABLUNE – 030- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Примітки:
закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Послуги з технічного обслуговування напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 022; напівавтоматичного імуноферментного аналізатора LABLUNE – 028; вошера планшетів LABLUNE – 030- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.04.2026 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціфльний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:6560000 - Національна академія медичних наук України
Сума21 000.00 UAH