• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів філії «Поліський лісовий офіс» ДП "Ліси України"(в межах Волинської області)

З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.

Завершена

14 274 000.00 UAH без ПДВ
Номер: ebe8f6a9b7874fb7937eff811e89d6d5
Внутрішній номер закупівлі: 28983313
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-013241-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лесько Оксана Богданівна 380505770733 oksana.lesko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 274 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 21:05 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 21:05 - 30.04.2026 08:00
Аукціон: 01.05.2026 11:03 - 01.05.2026 15:44
Період кваліфікації: 01.05.2026 15:44 - 22.05.2026 10:56
Період завантаження договору: 27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 160 000.00 Лот 1. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Володимир-Волинського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс».
  • Лот №2 ₴1 854 000.00 Лот 2. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Ковельського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»
  • Лот №3 ₴1 230 000.00 Лот 3.Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Камінь-Каширського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»
  • Лот №4 ₴2 640 000.00 Лот 4. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс».
  • Лот №5 ₴1 128 000.00 Лот 5. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Любешівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»
  • Лот №6 ₴1 914 000.00 Лот 6. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Любомльського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»
  • Лот №7 ₴2 472 000.00 Лот 7.Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Маневицького надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»
  • Лот №8 ₴876 000.00 Лот 8. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об’єктів Ратнівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»