-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів філії «Поліський лісовий офіс» ДП "Ліси України"(в межах Волинської області)
Оголошено тендер
17 128 800.00
UAH
Номер:
7d9a2c7ebe8e483cb9641830ac6529fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-21-000684-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45601597
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 128 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів філії «Поліський лісовий офіс» ДП "Ліси України"(в межах Волинської області)
Примітки:
Лот 1. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Володимир-Волинського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 2. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Ковельського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 3. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Камінь-Каширського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 4. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 5. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Любешівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 6. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Любомльського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 7. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Маневицького надлісництва філії «Поліський лісовий офіс»;
Лот 8. Послуги з комплексного прибирання внутрішньо-будинкових приміщень та прибудинкових територій об'єктів Ратнівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
21.04.2026 08:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 128 800.00 UAH