-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з установлення, підключення та налаштування систем безперебійного живлення (гібридних інверторних систем з акумуляторними батареями)
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-011270-a
Постанова КМУ №1713 від 19.12.2025р. (кошти ЮНІСЕФ)
Завершена
261 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8e1958488ed4cfb95f049215b0d96ec
Внутрішній номер закупівлі:
28981467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-011270-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41446295
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Шевченкове, Шевченка, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дана Змарзлова +380664772430 danazmarzlova@gmail.com https://shev.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
261 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 16:28 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 16:28 - 29.04.2026 00:00
Аукціон:
29.04.2026 13:43 - 29.04.2026 14:12
Період кваліфікації:
29.04.2026 14:12 - 29.04.2026 16:17
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 000.00 Послуги з установлення, підключення та налаштування систем безперебійного живлення (гібридних інверторних систем з акумуляторними батареями)