-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з установлення, підключення та налаштування систем безперебійного живлення (гібридних інверторних систем з акумуляторними батареями)
Оголошено тендер
261 000.00
UAH
Номер:
e08a9a3a85954acf80e9d3892a7d2052
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-21-014563-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41446295
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Шевченкове, Шевченка, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41446295
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Шевченкове, Шевченка, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
261 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з установлення, підключення та налаштування систем безперебійного живлення (гібридних інверторних систем з акумуляторними батареями)
Примітки:
Постанова КМУ №1713 від 19.12.2025р. (кошти ЮНІСЕФ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.04.2026 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд (цільові кошти ЮНІСЕФ), ККДБ 25020200
Сума261 000.00 UAH