• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі майстерні Хмельницького професійного ліцею електроніки за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 40/1

Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. Місцезнаходження замовника – 29016, Україна , Хмельницька обл., Хмельницький, Тернопільська, 40/1; Категорія замовника – п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Код КПКВ - 0611091 Код КАТОТТГ – UA 68040470010096613

Завершена

411 322.59 UAH з ПДВ
Номер: c5321944d2374c3c8e5187a8447ba0d9
Внутрішній номер закупівлі: 28981223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-011037-a   
Замовник: Хмельницький професійний ліцей електроніки
Контактна особа: Салях Ганна Олександрівна 380382675052 hple18@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 411 322.59 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 16:52 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 16:52 - 30.04.2026 18:00
Аукціон: 01.05.2026 12:57 - 01.05.2026 13:26
Період кваліфікації: 01.05.2026 13:26 - 12.05.2026 15:34
Період завантаження договору: 18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴411 322.59 Поточний ремонт покрівлі майстерні Хмельницького професійного ліцею електроніки за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 40/1