• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі майстерні Хмельницького професійного ліцею електроніки за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 40/1

Оголошено тендер

411 322.59 UAH
Номер: 8e03796f35314a36a0a37c7a0b869130
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-21-013562-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Хмельницький професійний ліцей електроніки
Замовник: Хмельницький професійний ліцей електроніки
Очікувана вартість: 411 322.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт покрівлі майстерні Хмельницького професійного ліцею електроніки за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 40/1
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 6 від 21 квітня 2026 року Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. Місцезнаходження замовника – 29016, Україна , Хмельницька обл., Хмельницький, Тернопільська, 40/1; Категорія замовника – п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Код КПКВ - 0611091 Код КАТОТТГ – UA 68040470010096613
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.04.2026 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Код КПКВ - 0611091 Код КАТОТТГ – UA68040470010096613
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума411 322.59 UAH