• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо ( Вугілля ДГ 50-100)

Торги не відбулися

153 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3abd34c4cbcf4b1a8f10b1811133847a
Внутрішній номер закупівлі: 28979190
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-008966-a   
Замовник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Контактна особа: Наталія Антонюк +380936334911 natasha080389@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 15:15 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 15:15 - 29.04.2026 00:00
Аукціон: 29.04.2026 12:08 - 29.04.2026 12:31
Період кваліфікації: 29.04.2026 12:31 - 12.05.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴153 000.00 Код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо ( Вугілля ДГ 50-100)