• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо ( Вугілля ДГ 50-100)

Оголошено тендер

153 000.00 UAH
Номер: 899700fe14b4421d928edf860e5732e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-21-008812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Замовник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо ( Вугілля ДГ 50-100)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 21.04.2026 13:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяФастів
Сума153 000.00 UAH