• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники

Торги не відбулися

239 969.00 UAH з ПДВ
Номер: 2e166d02e77f441aab0c62552b292944
Внутрішній номер закупівлі: 28978977
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-008766-a   
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Контактна особа: Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 239 969.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 15:09 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 15:09 - 29.04.2026 10:00
Аукціон: з 30.04.2026 15:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴239 969.00 Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники