-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено тендер
239 969.00
UAH
Номер:
0e14660e9cff4cdf839053cef4dc4423
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-21-011261-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
239 969.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.04.2026 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума239 969.00 UAH