-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перетворювач частоти
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-007555-a
Завершена
1 266 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6df9b33cb0742b1b2f99cc81f0dac36
Внутрішній номер закупівлі:
28977778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-007555-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 266 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 14:33 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 14:33 - 29.04.2026 09:00
Аукціон:
з 30.04.2026 15:19
Період кваліфікації:
29.04.2026 09:00 - 29.04.2026 15:32
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 266 000.00 Перетворювач частоти