-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перетворювач частоти
Оголошено тендер
1 266 000.00
UAH
Номер:
4a76f96b28e242b2a0b8b8e4547db627
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-21-010090-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 266 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перетворювач частоти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування:
21.04.2026 14:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перетворювач частоти Danfoss FC-202 (або еквівалент) для насосу 75 кВт
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач частоти Danfoss FC-202 (або еквівалент) для насосу 37 кВт
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач частоти Danfoss iC2-Micro (або еквівалент) для насосу 22 кВт
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач частоти Danfoss iC2-Micro (або еквівалент) для насосу 11 кВт
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач частоти Danfoss iC2-Micro (або еквівалент) для насосу 7,5 кВт
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач частоти Danfoss iC2-Micro (або еквівалент) для насосу 5,5 кВт
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач частоти Danfoss iC2-Micro (або еквівалент) для насосу 1,5 кВт
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 266 000.00 UAH