• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 35%)

Строк поставки товару: з моменту підписання договору до 31.12.2026 року. Місце поставки (передачі) товару є склад Замовника за адресою: м. Чернігів, вул. Волковича, 25.

Завершена

134 240.00 UAH з ПДВ
Номер: a9c70a6da1bf416ead1c87555dac5955
Внутрішній номер закупівлі: 28975390
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-005142-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 134 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 12:29 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 12:29 - 30.04.2026 09:00
Аукціон: 01.05.2026 12:49 - 01.05.2026 13:30
Період кваліфікації: 01.05.2026 13:30 - 05.05.2026 11:23
Період завантаження договору: 11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴134 240.00 ДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 35%)