• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 35%)

Оголошено тендер

134 240.00 UAH
Номер: 382efcd6b4214043bf9ce465e025670f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-21-007067-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 134 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 35%)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.04.2026 12:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума134 240.00 UAH