-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плата (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-001897-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4fae03e1bbed43d6b82a2aefdae84d36
Внутрішній номер закупівлі:
28972168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-001897-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Кайдалова +380443654094 h.kaidalova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 10:19 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 10:19 - 29.04.2026 00:00
Аукціон:
з 29.04.2026 11:46
Період кваліфікації:
29.04.2026 00:00 - 29.04.2026 14:42
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Плата (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)