• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плата (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: eaa612b070724706b939f6cbeccad6ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-21-002615-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плата (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.04.2026 10:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума100 000.00 UAH