-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автопослуги з вивозу будівельних відходів та великогабаритних відходів (контейнером типу ABROLL об’ємом 21м3 з урахуванням захоронення).
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-000757-a
Завершена
680 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
4192cf46b64a4c5882a7f32bac911c5b
Внутрішній номер закупівлі:
28971036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-000757-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Тимощук +380617698131 tymoshchuk@zokl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
680 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 09:22 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 09:22 - 29.04.2026 00:00
Аукціон:
з 29.04.2026 14:22
Період кваліфікації:
29.04.2026 00:00 - 04.05.2026 09:01
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴680 400.00 Автопослуги з вивозу будівельних відходів та великогабаритних відходів (контейнером типу ABROLL об’ємом 21м3 з урахуванням захоронення)