-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автопослуги з вивозу будівельних відходів та великогабаритних відходів (контейнером типу ABROLL об’ємом 21м3 з урахуванням захоронення).
Оголошено тендер
680 400.00
UAH
Номер:
0ed4b5740d254bdeaca75500275c2daa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-21-000976-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
680 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автопослуги з вивозу будівельних відходів та великогабаритних відходів (контейнером типу ABROLL об’ємом 21м3 з урахуванням захоронення).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.04.2026 09:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума680 400.00 UAH