-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупи
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-012445-a
закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Торги не відбулися
97 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
19bff0a2957b4ab9beb4675b7c06209f
Внутрішній номер закупівлі:
28969581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-012445-a
Замовник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бак Світлана Миколаївна 380982251890 SBak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 18:06 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 18:06 - 28.04.2026 14:00
Аукціон:
з 29.04.2026 15:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 600.00 Пшоно шліфоване, крупа вівсяна