• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Крупи

Оголошено тендер

97 600.00 UAH
Номер: b61e72862d42420489f40f82b7440a5e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-015214-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2193
Замовник: Військова частина 2193
Очікувана вартість: 97 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крупи
Примітки: закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.04.2026 17:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пшоно шліфоване
Код ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культур
Кількість 1200 кілограм
Період постачання до 20.05.2026
Крупа вівсяна
Код ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культур
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 20.05.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума97 600.00 UAH