-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акрилова автоемаль (Код ДК 016:2015-44810000-1 Фарби)
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-011752-a
Завершена
154 439.50
UAH з ПДВ
Номер:
87b6d231a07744189458931334f109b3
Внутрішній номер закупівлі:
28968882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-011752-a
Замовник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сущенко Сергій Анатолійович +380445255096 golosshey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 439.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 16:56 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 16:56 - 28.04.2026 16:57
Аукціон:
з 29.04.2026 15:04
Період кваліфікації:
28.04.2026 16:57 - 01.05.2026 11:08
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 439.50 Акрилова автоемаль (Код ДК 016:2015-44810000-1 Фарби)