• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акрилова автоемаль (Код ДК 016:2015-44810000-1 Фарби)

Оголошено тендер

154 439.50 UAH
Номер: db108ca2845f4be4b2ed35583fe3f3e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-014131-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Замовник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Очікувана вартість: 154 439.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акрилова автоемаль (Код ДК 016:2015-44810000-1 Фарби)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 20.04.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума154 439.50 UAH