-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-008211-a
Завершена
606 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1578ae7b9367409184dad5a52069024d
Внутрішній номер закупівлі:
28965370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-008211-a
Замовник:
АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гринішин Андрій Анатолійович +380432659576 vmtz7_1@voe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
606 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:45 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 14:45 - 28.04.2026 09:00
Аукціон:
з 29.04.2026 15:11
Період кваліфікації:
28.04.2026 09:00 - 04.05.2026 09:18
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴606 000.00 Продукція для чищення